Verzending van uw pakketten binnen 24 uur in heel Europa voor alle artikelen die op voorraad zijn

DT Swiss

173 Producten

€ 532,82 € 807,82
Prijs openbaar : € 998,00
(70 beoordelingen)
Wielen DT Swiss PR 1400...
  • € 275,00 besparing

Set van 4 Swiss Stop BXP schaatsen DT Swiss voor OXic wielen

Specifiek voor DT Swiss PR 1400 Dicut Oxic wielen
€ 19,84 € 20,24
Prijs openbaar : € 24,00
(45 beoordelingen)
Set van 4 Swiss Stop BXP...
  • € 0,40 besparing
zwart

DT Swiss Ventil tubeless ventiel

Aluminium tubeless ventiel

€ 15,12
(1 beoordeling)
DT Swiss Ventil tubeless...
€ 11,11
(22 beoordelingen)
Ventiel Tubeless wegwiel DT...
€ 11,95
Prijs openbaar : € 12,90
(1 beoordeling)
Preventieve vloeistof DT...
€ 59,83
Prijs openbaar : € 77,65
(16 beoordelingen)
Vrijloophuis DT Swiss...
zwart

DT Swiss -vrijlooplichaam met ratelsysteem Sram XDR Disc 12v HWYAAX00S8888S

12v AXS Sram - Schijfwielas 12 x 142 - Ratelsysteem

€ 49,50 € 68,90
(8 beoordelingen)
DT Swiss Ratchet System Sram XD Road Disc 12v HWYAAX00S8888S vrijlooplichaam
  • € 19,40 besparing

ARC 1100 55 Black

1471 g - Profiel 55 mm - 180° naaf

€ 1.799,95 € 1.999,95
Prijs openbaar : € 2.699,80
(3 beoordelingen)
ARC 1100 55 Black
  • € 200,00 besparing
zwart

Adapter voor wegschijfwiel achter DT Swiss 135/QR Naven 240/350

Voor 240 mm wegschijfnaven - Conversie naar 135 mm snelspanners

€ 32,43
(5 beoordelingen)
DT Swiss 135/QR achterwielasadapter voor schijfremmen Naven 240/350
zilver

Tubeless ventiel MTB wiel DT Swiss MTB 32 mm TVXXXXXNVALMS

Afzonderlijk verkocht - Ventiellengte 32 mm

€ 9,59
Prijs openbaar : € 9,99
(11 beoordelingen)
Tubeless ventiel MTB wiel...

Vrijloophuis DT Swiss Ratelsysteem Sram XD Road 12v HWYABX00S8883S snelspanner

Voor quick-release wielen DT Swiss 1100, 1400 en 1600 serie

€ 29,95 € 64,95
Prijs openbaar : € 64,80
(1 beoordeling)
DT Swiss Ratchet System Sram XD Road 12v HWYABX00S8883S snelspanner
  • € 35,00 besparing
€ 998,64 € 1.449,95
(2 beoordelingen)
Roues vélo carbone DT Swiss...
  • € 451,31 besparing

Set van 20 DT Swiss Champion Silver 2.0 x 290 N 6.2 spaken

Set van 20 spaken - Lengte 290 mm en diameter 2 mm

€ 9,95
(1 beoordeling)
Set van 20 DT Swiss...

Levier axe traversant vélo DT Swiss HWQXXX00S0548S

Compatibiliteit: Steekassen DT Swiss RWS 10 - Toepassing: Weg, gravel, mountainbike

€ 14,95
(2 beoordelingen)
Levier axe traversant vélo...
€ 27,30
(3 beoordelingen)
Achterwielblokkering met steekas 12x142 mm DT Swiss HWQASM00S0236S
zwart

Asadapters voor voorwiel DT Swiss 100/QR

Voor voorwiel, 350 of 370 naaf, 100/QR

€ 33,44
(4 beoordelingen)
DT Swiss 100/QR voorwielasadapters

Vrijloophuis DT Swiss 3 pallen Shimano/Sram 9-10-11v HWYABM00S6151S

3 pallen, snelkoppelingswielen - Shimano/SRam 9-10-11v

€ 55,77
(5 beoordelingen)
DT Swiss vrijloopnaaf 3 pallen Shimano/Sram 9-10-11v HWYABM00S6151S
€ 60,85
Prijs openbaar : € 62,90
(1 beoordeling)
DT Swiss 3-klauwen Shimano...
€ 67,95
Prijs openbaar : € 76,90
(1 beoordeling)
DT Swiss Ratchet LN Shimano...

Vrijloophuismechanisme DT Swiss Kit Ratel SL 36 tanden

Kit met vet, gekerfde ringen en veren
€ 76,07
Prijs openbaar : € 90,00
(3 beoordelingen)
Vrijloopmechanisme DT Swiss Ratchet SL 36 tanden

Vrijloophuis DT Swiss 3 pallen Shimano Microspline MTB as 12mm HWYABM00S4934S

Voor 12mm as - 3 ratelsystemen - Zeer betrouwbaar freewheelhuis

€ 76,07
Prijs openbaar : € 88,00
(1 beoordeling)
DT Swiss 3-klauwen Shimano Microspline MTB-vrijloop 12 mm as HWYABM00S4934S

DT Swiss AR 1600 SPLINE 30 Disc Centerlock racefietswielen

1743 g - Aluminium en aerodynamische wielen

€ 589,95
Prijs openbaar : € 620,00
(5 beoordelingen)
DT Swiss AR 1600 SPLINE 30...
€ 20,25
(1 beoordeling)
Schijfremadapter DT Swiss...
€ 30,40
Prijs openbaar : € 34,90
(2 beoordelingen)
DT Swiss 15x100 mm voorwielasadapters voor DT 180 naaf Schijfrem
€ 30,40
Prijs openbaar : € 41,88
(1 beoordeling)
DT Swiss 5x100 mm voorwielasadapters voor schijfremmen voor DT 180 naaf

Set van 20 DT Swiss Aero Comp spaken 2,0x170 mm

Afmetingen 2,0 x 170 mm - platte spaak

€ 34,46
(1 beoordeling)
Set van 20 DT Swiss Aero...
  • 1
  • 2
  • 3
Loading...

Suggesties

TOP ZOEKRESULTATEN CATEGORIE

  • Cassette
  • Helm
  • Zadel
  • Bidon
  • Ketting
  • Kettingblad
  • Banden
  • Stuurband
  • Stuurpen

TOP ZOEKRESULTATEN MERK

  • Assos
  • Garmin
  • Gobik
  • Castelli
  • Pinarello
  • Shimano

TOP ZOEKRESULTATEN PRODUCT

  • Shimano Ultegra CS-R8000 11-speed cassette
  • Raceband Continental Grand Prix 5000
  • Racefiets cassette Shimano 105 R7000 11v

Producten

Geen resultaten in de producten
Geen resultaten in de categorieën